Вінниця

RxgbwkDb_XM
Юля Заяць @yulia__zayats

 

Хей друзі, усім привіт! Якщо ви це читаєте, то всього скоріше на вихідних чи канікулах ви не сидите на місці, а збираєте речі у свій улюблений, такий зручний рюкзак і з іскрою в очах біжите на зустріч яскравим пригодам! Подорожі втратили б половину своєї принади, якби про них не можна було б розповідати. Тому сьогодні я вас познайомлю з містом, що є серцем України, містом фонтанів, танцю, та безліччю різноманітних кав’ярень. Це Вінниця, друже!

 

 

 

 

10:00. І нашу невеличку екскурсію ми розпочнемо зі залізничного вокзалу, місце яке бачило набагато більше щирих поцілунків, обіймів та сліз ніж РАЦС. Вінницька міська влада прикладає максимум зусиль, щоб жителі міста відчули себе справжніми європейцями. Тому сьогодні ми їздимо у надзвичайно зручних поїздах, а також громадському транспорті, який облаштований мережею WI-FI. То як, прокатаємось?

 

11:00. У Вінниці є місце, про яке не пишеться в туристичних посібниках, яке є маловідомим навіть для деяких жителів цього міста – «Цвинтар трамваїв»! Таке собі місце, де зібрано декілька десятків, вже стареньких трамвайчиків. Для любителів антикваріату тут знайдеться місце.

shtorm-vinnitsa (13)

 

12:37. Коли мене питають: «Що можна подивитись у Вінниці?» Безперечно моя відповідь буде: «Вінницький плавучий світло-музичний фонтан ROSHEN». Адже що може бути романтичніше, ніж потужний танець водяних струменів, що супроводжуються яскравим світлом, лазерними ефектами  а також відео-проекцією  на величезному водному екрані. Але на превеликий жаль, зимою фонтан занурюється під воду, і відпочиває аж до теплої весни.

 

 

 

 

 

13:30. За 8 хвилин пішки  від набережної по центральному мосту, ми дістаємось до головної вулиці міста. Тут ви знайдете безліч надзвичайно затишних кав’ярень, декілька торгових центрів, кінотеатрів. І перше що вам впадає в око, це велика яскрава вітрина фірмового магазину «ROSHEN», яка так і кричить: «Ти тільки зайди і подивись, що я тут приготувала для тебе!» І кожного разу ти заходиш…і виходиш з повними пакетами солодощів!

 

«Зима пробуджує апетит. Поки на вулицях лежить сніг, шоколадне тістечко — найкращі ліки» (Еріх Марія Ремарк).

15:00. Тому швидше за найсмачнішими солодкими ліками у затишне кафе «Pan Cake», що за пару кроків від магазину «ROSHEN». Це осередок ніжних таркейків, чізкейків та тортиків в додачу з прекрасним видом на Соборну. Тут ми трошки і відпочинимо.


( вул. Соборна, 10а )


 

 

shtorm-vinnitsa (7)

16:00. Піднявши настрій до максимальної позначки і зробивши декілька крутих фото, ми прямуємо далі по головній вулиці міста розглядаючи прекрасну архітектуру будівель, на яких де-не-де можна побачити вінницькі яскраві мурал-арти, виконані таланатовими художниками з різних міст України. Взагалі, Вінниця здивує вас таким знайомим нам усім з дитинства сімейним затишком, гостинністю, та залишить після себе незабутні теплі спогади.

shtorm-vinnitsa (4)

 

 

 

17:50. Хоча сьогодні весна вже стукає у двері, зима ніяк не спішить їх відчиняти. Тому пішли трошки погріємось!  У самому серці міста біля водонапірної вежі, що є символом та візитною карткою нашого міста та за 2 хвилини від мого університету є атмосферне французьке кафе «Mon Ami» у якому я  зазвичай смакую горохово-чечевичним крем-супом. Звідси відкривається прекрасний вид на вежу і сповільнюється життя, адже так важливо мати час, який належить тільки вам. Ось чому я так люблю цей заклад.

 

 

19:30. Вже вечоріє і Вінниця переодягається у яскраві барви та наповнюється романтичною атмосферою, щоб показати своїм гостям, на скільки різним буває це місто. У Вінниці стільки кохання та різних цікавинок, що вистачить на всіх, потрібно тільки вміти шукати. Ну а я вам у цьому допоможу!

Вінниця-фото-blog.stanis

Будь-яка подорож трохи схожа на казку, а надійні рюкзаки ШТОРМ путівники в цей світ!